Październik to miesiąc bibliotek szkolnych, z tego powodu zapraszam wszystkich uczniów do konkursu, który mam nadzieję okaże się również świetną zabawą. „Z książką Ci do twarzy” czyli fotografia techniką sleeveface. Sleeveface to zdjęcia, których elementem jest okładka książki wkomponowana w
taki sposób, że widoczna jest jako część twarzy bądź całej sylwetki. Do konkursu można zgłosić tylko jedno zdjęcie wykonane w dowolnym miejscu.
Fotografię proszę przesłać na adres: biblioteka@pzks.edu.pl podając imię, nazwisko, kontakt mailowy oraz klasę do dnia 25 października. Nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie zostaną poinformowani o wynikach i zaproszeni drogą mailową na rozdanie nagród. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych uczestnika (imię i nazwisko, klasa, nazwa szkoły) oraz wizerunku przez organizatora konkursu w celach organizacyjnych.