30 września w BSIst obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Młodzież branżowej szkoły licznie wychodziła z wychowawcami poza teren szkoły ale przede wszystkim w świetlicy szkolnej na szóstej i siódmej godzinie lekcyjnej uczniowie mieli niebywałą okazję wziąć udział w różnych konkurencjach damsko- męskich, między innymi takich jak: wiązanie krawata, zaplatanie warkocza, wbijanie gwoździa na czas, jedzenie cytryny bez skwaszonej miny, ćwiczenia z pianką do golenia, rozpoznawanie marek samochodów przez dziewczyny a kosmetyków przez chłopaków, malowanie paznokci…… Na wszystkich chłopców czekało pyszne ciasto które upiekła dla nich pani Urszula Treder wraz z dziewczynami kucharkami na zajęciach praktycznych. Cała atmosfera dostarczyła wszystkim dużo radości.