Celem projektu edukacyjnego Bankowcy dla Edukacji Finansowej Dzieci i Młodzieży BAKCYL jest podnoszenie poziomu wiedzy z zakresu ekonomii, cyberbezpieczeństwa oraz inspirowanie świadomych działań i budowanie właściwych postaw w zakresie przedsiębiorczości.  Dnia 13 września 2024r. klasy 8 SP miały możliwość uczestniczenia w lekcji pt. „Bezpieczeństwo w Cyberprzestrzeni”. Uczniowie dowiedzieli się jakie hasła są bezpieczne, które są najbardziej popularne, a jakich należy unikać, co należy zrobić, aby chronić swoją prywatność i nie narażać się na cyberprzemoc, dlaczego konto prywatne jest bezpieczniejsze, co zrobić, aby nasz smartphone był bezpieczny i jak zachować się w sytuacji, kiedy padniemy ofiarą cyberprzemocy?